Prekių pristatymas yra nemokamas, jei krepšelio suma yra 25 EUR ir daugiau. Užsakymams iki 25 EUR taikomas 2,5 eurų pristatymo mokestis.

Gavę siuntą patikrinkite, ar ji nepažeista.  Jeigu siunta pažeista, tą pačią prekės gavimo dieną informuokite apie tai siuntų gabenimo tarnybą ir nedelsdami susisiekite su mumis.

Pristatymas į Omniva, DPD, LP Express paštomatus:

Prekės po išsiuntimo pristatomos į siuntų atsiėmimo terminalą (paštomatą) visoje Lietuvoje per 1 – 2 darbo dienas. Siuntos paruošiamos ir išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas. Po siuntos išsiuntimo atsiųsime sekimo numerį, pagal kurį galėsite sekti pristatymo eigą. Siuntą atsiimsite terminale, įvedę specialų kodą, kurį gausite SMS žinute.

Siuntimas registruotu paštu į namus per Lietuvos paštą

Prekės pristatomos į namus visoje Lietuvoje po išsiuntimo įprastai per 2 – 3 darbo dienas. Siuntos paruošiamos ir išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas. Po siuntos išsiuntimo atsiųsime sekimo numerį, pagal kurį galėsite sekti pristatymo eigą. Jei paštininkas neras Jūsų namuose, siuntą galėsite atsiimti artimiausiame Lietuvos pašte, gavę pranešimą iš Lietuvos pašto.

Nemokamai prekes atsiimti galima Kaune, iš anksto susitarus laiką ir vietą.